149 ₴
67 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-VS-1103 |
| Висота | 105 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Модель | A60 12W 4100K 220V E27 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 250 ° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 110 Вт |