144 ₴
65 ₴
Галогенні лампи відносяться до класичних теплових джерел світла, проте на відміну від ламп розжарювання продовжують користуватися великим попитом. Галогенні лампи ефективніші за звичайні лампи розжарювання і набагато дешевші за сучасніші джерела світла. Галогенні лампи найчастіше використовуються у компактних світильниках, точкових світильниках та світильниках із спрямованим світлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Тип лампи | Галогенна |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 14 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10007783 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Модель | J-TYPE 78mm 150W |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Термін служби | 2000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | R7S |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Форм-фактор | лінійний |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 150 Вт |