


133 ₴
60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9173541 |
| Тип кола | пелюстковий |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Зернистість | P80 |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | пелюстковий торцевий Т29 (конічний) ZA 125мм P80 |
| Робочий матеріал | деревина, метал |
| Країна виробництва | Китай |