122 ₴
55 ₴
Круг шліфувальний Stark на липучці, зерно P600, діаметр 225 мм. Призначений для використання зі шліфувальною машиною. Виготовлений на тканинній основі, що надає кругу підвищену міцність, зносостійкість і вологостійкість. Підходить для шліфування стін, внутрішніх і зовнішніх поверхонь, очищення підлоги, фарби, лакового покриття і штукатурки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Загальні | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150060040.P600 |
| Вид | коло |
| Вологостійкість | вологостійка |
| Гарантія, міс | 0 |
| Зернистість, Р | 600 |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість отворів | 8 |
| Модель | 225 мм P600 |
| Призначення | пластик, штукатурка |
| Підходить для | для шліфмашинки жирафа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | круги шліфувальні |
| Тип основи | на липучці |