
129 ₴
58 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-VS-1501 |
| Висота | 55 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Модель | MR16 3W 4100K 220V GU5.3 |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність 80% (A+) |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Форм-фактор | гриб |
| Колір колби | матовий |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 20 Вт |