
158 ₴
71 ₴
MAGNUM BL 60 10 Вт 4100K 220В E27 — це світлодіодна (LED) лампа, яка використовується для освітлення приміщень. Підходить для освітлення житлових, офісних та комерційних приміщень. Особливо ефективна там, де потрібне яскраве і комфортне освітлення.
Основні параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 860 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90011744/90020570 |
| Висота | 110 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Модель | BL 60 10 Вт 4100K 220В E27 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 70% (A+) |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 260 ° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |