109 ₴
49 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61H401 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Модель | по металу 115х1.5х22.2 мм, прямий |
| Робочий матеріал | метал |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 1.5 мм |